Öğr.Gör. ELİF AKYÜZ

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
TEKNİK BİLİMLER MYO ELEKTRONİK VE OTOMASYON

   elifakyuz@gantep.edu.tr      03423173447  

Duyuru / Döküman

Vize sınav sonuçları Mezun Bilgi Sistemine eklenmiştir...

http://tbmyomezun.gantep.edu.tr/

TBS002 İLETİŞİM - Öğr. Gör. CUMA KARATAŞ - ÇRŞ 08:30 / 10:10  - B 102

193003011053 İBRAHİM ALKAYA MAKİNE PROGRAMI
183004011002 YASİN BOZKURT ELEKTRİK PROGRAMI
183004011006 MEHMET ÖZBAY ELEKTRİK PROGRAMI
183008011063 AHMET ŞİMŞEK KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI
193007011018 İREM NUR ASLAN TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
201433862 MUSTAFA KURT MEKATRONİK
1,93005E+11 HASAN TAŞ MEKATRONİK
201733721 MELİKE KAPLAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
1,83005E+11 NURULLAH ATİLLA RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031037 OSMAN KINCAL RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031038 RAMAZAN EKREM ÖZTÜRKMEN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031043 ERTUĞRUL YUSUF GÜL RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031044 UTKUCAN ÖKMEN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031046 MUHAMMET REMZİ AKIN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031047 ASLIHAN ÇOBAN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193001011008 MERYEM AYTEKİN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011009 NURTEN KOLAY İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011010 İLKER SARIBAL İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011012 YUNUS EMRE AYRIÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011013 RENAS KARDAŞ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011015 ABDÜLLATİF AKMAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011016 MEHMET GÜMÜŞTEKİN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011017 YUNUS EMRE HÜR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011018 MUHAMMED KARA İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011019 HALİL İBRAHİM AKBULUT İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011020 MERT SÖNMEZBAŞ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011022 MEHMET KENDİRCİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193007021017 İREM ÇINAR GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021018 ŞAKİRE KAYAHAN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021020 SEMİYA DURSUN KARAKUŞ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021021 MEHMET KAYIŞOĞLU GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
1,93007E+11 HİVİDAR ÇOLBAY GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
183005041052 BENGİHAN EKREN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041055 CANAN KALIZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193001011077 İSMAİL EMRE ZATEROĞULLARI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011078 HÜSEYİN MARAŞLI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
201614150 İSMAİL AKKARTAL İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
201620177 ÖMERCAN YILMAZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
201736876 BARAN KAYAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
201616453 SEMA EVRAN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
201618097 AYÇA ASLAN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193001011071 MUHAMMED ROHAT URAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
1,83007E+11 MEHMET POLAT TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
1,93007E+11 LEVENT ALBAY TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
1,93003E+11 YASİN YANARDAĞ MAKİNE PROGRAMI
201613582 HÜSEYİN AKCAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
1,93005E+11 HANİFİ ÖZCAN ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ

TBS002 İLETİŞİM - Öğr.Gör.Esin DEDEMOĞLU - ÇRŞ  17:00 / 18:40 - A 102

193004012005 UĞUR TAŞDEMİR ELEKTRİK İKİNCİ ÖĞRETİM
193004012006 GÜRKAN ERDEM ELEKTRİK İKİNCİ ÖĞRETİM
193004012009 İLKER MUHSİN KAYADALEREN ELEKTRİK İKİNCİ ÖĞRETİM
183005042031 ONURCAN KILIÇ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
183005042046 MEHMET DENİZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193005042012 FURKAN LÜTFÜ BATAKÇI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193005042013 SEDA NUR TEKİN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193005042017 MUSTAFA ÇALIŞKAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193005042030 MELEK ÇELEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
183005022023 MUHAMMED TAŞDEMİR MEKATRONİK İKİNCİ ÖĞRETİM
183005022024 CİHAN KELEŞ MEKATRONİK İKİNCİ ÖĞRETİM
183005022028 BÜNYAMİN DÖŞ MEKATRONİK İKİNCİ ÖĞRETİM
183001012018 YAĞMUR BEŞE İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
183001012019 İBRAHİM HALİL IŞIK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
183001012068 VAKKAS KILIÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012001 ALİŞAN GÖRMEZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012005 BEYZANUR TEHÇİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012007 BURAK DURMUŞLAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012008 MUHAMMET OĞUZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012010 YAKUP TARTAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012011 İSMET ÇAKIR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012013 BERKE KIDAK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012014 BURAK SAİD ŞÖHMELİOĞLU İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012015 MUHAMMET ENES ULAÇLI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012016 AHMET DEMİR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
1,93001E+11 ELİF ALKIŞ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012020 ABDULLAH ÇAKICI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012021 VAKKAS ONUR ÖZDEMİR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012023 MUHAMMED MUSTAFA IŞIK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012025 VEYSEL CAN DİLEK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012026 YUNUS SEYYİDOĞLU İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012027 MUSTAFA POLAT İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012029 GÖKHAN KORKMAZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012031 EMİNE AYTUN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
1,93001E+11 MEHMET TOPRAK  İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM

TBS002 İLETİŞİM - Öğr. Gör. Zaim BAŞASLAN- ÇRŞ  17:00 / 18:40 - A 103

193004012022 MEHMET EKERBİÇER ELEKTRİK İKİNCİ ÖĞRETİM
193004012031 GÖRKEM ATALAN ELEKTRİK İKİNCİ ÖĞRETİM
193005042033 YUNUS EMRE GENÇ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201617220 BEKİR KARACA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201734385 İREM ASLAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201734522 ELMAS AY BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201734587 ENGİN CAN AYIK BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201734604 MUSTAFA AYTOP BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201737786 SABRİ ÖZSOYLU MEKATRONİK İKİNCİ ÖĞRETİM
201737794 FERUDUN ÖZTEKİN MEKATRONİK İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012033 DURU COŞKUN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012034 ŞÜKRÜ AÇIKGÖZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012035 MUHAMMED GÜNDEM İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012038 MEHMET KURT İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012039 ALPEREN MEHMET YAŞAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012040 MUHAMMET VEYSİ DURAP İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012041 AHMET YASİR TANSU İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012042 ZÜHEYR TEMİZER İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012043 ÖMER YAYLA İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012045 MUSTAFA KILINÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012046 AHMET CANER İŞBİLİR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012047 AHMET HALMAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012048 TANER DAĞLI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012049 AHMET ÖZTEKİN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012050 ÖMER SUNGUR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012052 YUNUS EMRE KARABİBER İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012054 MUHAMMED HASAN SÖYLEMEZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012056 SERHAT ACAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012057 ENES SEVİNDİR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012058 MEHMET CAN AĞAÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012062 AHMET ÖZATAŞ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
193001012064 KAZIM HIZAL İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
201737362 KEMAL KÜÇÜK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ İKİNCİ ÖĞRETİM
1,93E+11

TBS002 İLETİŞİM - Öğr. Gör. ELİF AKYÜZ ERTUNÇ - ÇRŞ 08:30 / 10:10  - A 102

193003011021 FERHAT OSMAN KILIÇ MAKİNE PROGRAMI
193003011024 FATİH DAŞÇI MAKİNE PROGRAMI
201615707 YASİN BİRKAN ÇÖPLÜ İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEK.
183006011095 MUHAMMET ENES SEZGİN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
1,83005E+11 FATİH MEHMET ŞİMŞEK RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005021011 NEZİR TAHAN MEKATRONİK
183005041028 HANİFİ BİLİŞİK BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041046 SAFA BİLBEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041057 FURKAN YILDIZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041064 MEHMET DENİZ KARAKUŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193005031007 AGİT DESTAN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031008 YUNUS KAYA RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031009 GÖKHAN KARAKUŞ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031011 AYŞE RUMEYSA BULUT RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031015 MEHMET DEMİR RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031017 İREM ZİNCİRCİ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193001011054 ABDULKERİM YILDIRIM İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011055 ŞEHMUS CAN ALINCI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011057 MEHMET SÜLÜ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011058 MEHMET YAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011059 GÖRKEM BULUT İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011060 MİKAİL YAVUZ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011061 MUHSİNEGÜL VURAL İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011062 AYDIN ATLI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011063 ÖMER ULUGANYAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011064 YASİN POLAT İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011065 ALİ KOÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011066 SONGÜL AÇAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193007021003 SENA ODUNCU GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021005 FURKAN DEMİR GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021006 EROL KOÇ GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021010 HATİCE BURCU ÖZTÜRK GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193002011037 ÇINAR KARDEŞ OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
193007021008 NERMİN KARABIYIK GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
201733723 MUHTEREM BÜŞRA KARAKUZULAR BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193003011014 ONUR TURAP MAKİNE PROGRAMI
193003011015 SELENAY BESTE KARABULUT MAKİNE PROGRAMI
201614719 CAHİT AYTEKİN TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
201700139005 AHMET FURKAN EROĞLU ELEKTRİK PROGRAMI
193008011014 SERKAN ÇAY KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI
193007011024 LEVENT ALBAY TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
183005041009 ZAFER AKSOY BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041019 SEYİTHAN DENİZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041022 EMİNE ATEŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
1,83005E+11 DİLARA BAYRAM BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
201733699 BİLAL ALPARSLAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
201733730 ONUR KORKMAZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ

 

 

TBS002 İLETİŞİM -Öğr. Gör. ESİN DEDEMOĞLU - ÇRŞ 08:30 / 10:10  - A 104

193003011026 MUSTAFA DOĞAN MAKİNE PROGRAMI
193003011035 MUHAMMET CİHAN KİRİŞÇİOĞLU MAKİNE PROGRAMI
201621966 YUNUS EMRE BİLMEZ İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEK.
1,93001E+11 CEYLAN YILDIRIM İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
183007011011 YUNUS YILDIRIM TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
193005021029 ORHUN TATLI MEKATRONİK
183005041065 AHMET ONUR ÇAKIR BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041068 HÜSNE KIRBAŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193005041015 BİLAL YEŞİLMEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193005041040 METEHAN BÜLENT TÜMGAYA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193005031019 FİKRİYENUR AYYILDIZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031020 MEHMET EMİN REHAN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031021 HÜSEYİN KARABAY RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031022 UMUT ÖZDİL RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031023 MEHMET SEYDİ YILMAZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031024 CÜNEYT YEŞİLGÖZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193001011039 KEMAL BARIŞ ÇETİN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011040 FURKAN EKİNCİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011041 ÜMİT KAAN TANRIVERDİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011043 MEKKİ BAĞLI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011044 MUSTAFA RAFET SARI İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011045 AHMET ULAŞ YILDIRIM İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011047 ORHAN MEKE İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011048 EMRE AKTAŞ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011049 FERHAT ŞİMŞEK İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011050 HASAN HÜSEYİN AZĞIN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011052 MUHAMMET MUSTAFA AYDIN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011053 ALPASLAN KARAYILAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
183007021006 SEHER KAPLAN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
183007021014 MEHMET AKGÜN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
183007021019 HÜSEYİN KARA GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
183007021022 MEHMET KAPLAN GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
193007021004 BEYZA NUR TUNÇER GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
183005041060 DİLARA BAYRAM BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
183005041025 MEHMET BOZATLI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
1,93005E+11 SONERCAN KAMA ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ
183005031017 OĞUZ ERKOL RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
183005031042 MEHMET ÇELİK RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
183005031044 İSMAİL ATMACA RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
183005031045 CAN DOKUZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031003 ABDULBASIT HAZOURI RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031048 MUHAMMED HAZZURİ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031050 ADEM GÜRBÜZ RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
1,8E+11 İBRAHİM HALİL DÜNDAR TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
1,83005E+11 YUNUS EMRE AVCI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
200963000 ABDURRAHİM CİLDAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
1,93001E+11 ÖMER EMRE AKTAN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

 

 

TBS002 İLETİŞİM - Öğr. Gör Zaim BAŞASLAN - ÇRŞ. 08:30 / 10:10  - A 107

193003011050 BURAK YAMAN MAKİNE PROGRAMI
193003011052 SALİH BARAKOĞLU MAKİNE PROGRAMI
193009021029 EDA BEYAZOĞLU GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ
193006011080 İSMAİL ÇETİN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
193007011017 YAĞMUR BARIN TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
193005021053 MEHMET FURKAN ÖZUFACIK MEKATRONİK
201613622 EMİRHAN TÜRKİBİŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
201621752 PINAR İÇİGEN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
201733695 MEHMET AKKURT BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
201733697 MEHMET HALİL ALAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
193005031026 AHMET TARIK BİLGE RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031027 AYŞE TÜMEN RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031028 MUSTAFA YÜKSEK RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
1,93005E+11 SİBEL YAYLAR RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031031 OĞULCAN FATİH ZAPTİYEOĞLU RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193005031033 SELÇUK KARAPOLAT RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
193001011023 DOĞANAY GÜNGÖR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011024 AHMET AÇAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011025 BURAK KIZILDEMİR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011027 HASAN GÜVERÇİN İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011030 MÜSLÜM KILIÇ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011031 FURKAN KORKMAZLAR İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
193001011032 MERT CİNER İNŞAAT TE

Eğitim Bilgileri


  • -